۴۴۳۲۸۷۶۳ - ۰۲۱
سیستم سازی چیست؟

یک سیستم مجموعه ای از فرآیندهای است که می تواند بدون شما اجرا شودRyan Allis

 

پیشرفت و موفقیت برای کسی‌ است که توانایی انجام کارهای عالی و خوب را برای خودش داشته باشد. موفقیت بالاتر زمانی بدست می‌آید که کارمندان خود را برای انجام عالی کارهای خود توانمند کنید. اما باید بدانید جهش و تثبیت تنها زمانی ایجاد می‌شود که شما سازمان خود را در موقعیتی قرار دهد که بدون شما  کارهایی بزرگی انجام شود.” جان سی. ماکسول.

 

دقیقاً منظور از سیستم چیست؟

یک سیستم مجموعه ای از فرآیندهای فعال و بدون نیاز به مداخله و در دسترس است. در واقع سیستم مجموعه‌ای از عناصر به هم پیوسته است که برای تحقق هدفی خاص متمرکز شده است.

 

همانطور که کسب و کار شما رشد می‌کند، شما باید سیستم‌ها و فرایندهایی را ایجاد کنید که تا حد امکان کسب وکار را به سمت خودکارشدن سوق دهد. ” سیستم ها در واقع قوانین، سیاست ها و رویه هایی هستند که افراد آموزش دیده  و متبحر می‌توانند با رشد شرکت شما به کسب و کارتان منتقل کنند و پس از آن کسب و کار شما مستقل از شما و سایر افراد کار کند.

 

می‌توان گفت:

یک سیستم مجموعه ای از فرآیندهای است که می تواند بدون شما اجرا شود. همانطور که کسب و کار شما رشد می کند، شما باید سیستم ها و فرایندهایی را ایجاد کنید که می توانند تا حد امکان به صورت خودکار انجام شوند. شما باید سیستم های توزیع، سیستم های موجودی، سیستم های بازاریابی، سیستم های پشتیبانی مشتری، سیستم های تحقیق و توسعه، سیستم های حسابداری و استخدام و سیستم‌های بسیار دیگری را ایجاد کنید.

 

سیستم ها قوانین، سیاست ها و رویه‌هایی هستند که افراد آموزش دیده می‌توانند مستقل از شما، شرکت شما را رشد داده و آن را به صورت مکرر تکرار کنند.

 

با سیستم سازی

الگوها، مکانیسم ها و شابلون هایی ایجاد می کنید که کارکنانتان با حرکت در آن مسیر همان نتایجی را به دست خواهند آوزد که شما به دست می آورده اید.

کسب و کارتان را از فرد محور بودن و وابستگی به افراد رها می کنید.

مسیر رشد پایدار و توسعه کسب و کار را تضمین می کنید.

کنترل و افسار کسب و کار را به دست خواهید گرفت.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با در تماس باشید و از جلسه رایگان مشاوره سیستم سازی استفاده کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این وب سایت محفوظ می باشد .