معرفی سیستم سازی کسب و کار

اگر شما هم داستان­های موفقیت استارت آپ­های مدرنی که از یک انباری شروع شده‌­اند را شنیده ­اید و از خود پرسیده ­اید که چطور تبدیل به کسب و کار­های چند میلیون دلاری شده­اند به خواندن این مقاله ادامه دهید.

 پاسخ سیستم‌­سازی است.

کسب و کار­های کوچک صرفا با تبلیغات خود را به این تعداد از مشتریان نمی ­رسانند. مهمتر از این، چطور یک کسب و کار کوچک می­تواند تعداد بالای مشتریان را بدون تعداد  بالای نیروی بازرگانی و فروش مدیریت کند؟ چه اتفاقی می­افتد وقتی صد­ها مشتری جدید با درخواست خدمات پس از فروش و مشکلات تکنیکی با شما تماس می­گیرند؟

با سیستم­ سازی کسب و کارتان، شما می­توانید فرآیند­هایی را تعریف کنید که مشتریان بیشتری را به سیستم وارد می­کنند و مهم­تر از آن فرآیند­هایی را اجرایی نمایید که کسب و کارتان را برای مدیریت رشد و افزایش مشتریان آماده کنند.

سیستم ­سازی روشی است که سرمایه­ گذاران مدرن جهت پیشرفت کسب و کار خود از آن استفاده می­کنند و در این مقاله ما شما را با این روش آشنا خواهیم کرد.

کسب و کار سیستم ­سازی شده چیست؟

در یک کسب و کار سیستم ­سازی شده فرآیند­هایی تعریف شده­ اند که راندمان را به حداکثر برسانند. اگر نیاز به انجام فعالیتی توسط منابع انسانی باشد، ابزار مورد نیاز از قبل فراهم است تا کارها به سریع­ترین نحو ممکن انجام شوند. اگر فعالیت­هایی در فرآیند وج