۴۴۳۲۸۷۶۳ - ۰۲۱
مشاوره رایگان سیستم سازی

 

به عقیده ما، کسب و کارهای ایرانی و صاحبان تا یک سقف معین نه چندان بلند پبشرفت میکنند. خیلی کم پیش می آید که کسب و کارهای نوپا بتوانند به رشد خود ادامه داده و به کمپانی های بزرگی تبدیل شوند.

 

به این دلیل که وقتی کسب و کار کمی رشد کرد و تعداد مشتریانش زیادتر شد، دیگر صاحب کسب و کار از پس اداره کسب و کار خود بر نمی آید.

چیزی که کسب و کارها را از این وضعیت خلاص کرده و باعث پیشرفت نمائی آن خواهد شد، سیستم سازی و استاندارد کردن فعالیت های کب و کار است. بکارگیری سیستم بجای افراد نه تنها باعث استانداردسازی میشود، بلکه خطای انسانی را نیز کاهش داده و مشتریان را از شما راضی تر خواهد کرد.

 

بارها باعث شده ایم با اعمال بهبود، سود کسب و کارها افزایش یافته، هزینه آنها کاهش یافته، فروش شان بیشتر شده و بسیاری اتفاقات دیگر. البته جالب است بدانید بسیاری از این بهبودها چندان عجیب و غریب نبوده ولی تاثیرات بزرگی بر کسب و کارها بر جای گذاشته است. آن هم با صرف هزینه های بسیار کم.

 

تیم ما با تجربه ۱۵ سال مشاوره مدیریت، تجزیه و تحلیل سیستم، مدیریت فرایند، برنامه ریزی استراتژیک و معماری سازمان، میتواند به شما در زمینه ارتقاء کسب و کارتان بسیار کمک کند.

 

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این وب سایت محفوظ می باشد .