۴۴۳۲۸۷۶۳ - ۰۲۱
یک جلسه مشاوره رایگان سیستم سازی
آموزش سیستم سازی

یک جلسه مشاوره رایگان سیستم سازی

سیستم سازی یعنی کسب و کار ما وابسته به سیستم ها باشد تا اینکه به افراد. وابسته به فرد بودن نه تنها مزیت به شمار نمیرود بلکه یک ریسک فوق العاده بزرگ در کسب و کار است. منظور از افراد صاحبان کسب و کارها و مدیران ارشد آنها نیز هستند. برای رسیدن به هدف فوق باید بدانیم چه سیستم هایی داریم و بتوانیم آنها را شناسایی کنیم. آنها را بهبود داده و با زیرساخت های نرم افزاری، سخت افزاری، سازمانی و… تثبیت کنیم.

 

بسیاری از کسب و کارها برای سیستم سازی نمیدانند در وضعی هستند؟ چه کارهایی باید انجام دهند؟ به کجا باید بروند؟ و جالب اینکه بسیاری اصلاً سیستم سازی چیست و چه گام هایی دارد؟ و بسیاری ابهامات دیگر

 

برای آشنایی بیشتر کسب و کارهای ایرانی با سیستم سازی، اسکن وضعیت موجود در حوزه سیستم سازی، وضعیت مطلوب کسب و کار شما در این زمینه، نحوه حرکت و مسیرنمای رسیدن به وضعیت مطلوب در زمینه سیستم سازی و پاسخ به سئوالات شما، یک جلسه فشرده مشاوره به مدت ۳ ساعت توسط کارشناسان و متخصصین آکادمی سیستم سازی بصورت رایگان بهبرای شما برگزار خواهد شد.

این جلسه مشاوره رایگان مخصوص چه کسب و کارهایی است؟

جلسه رایگان آموزش و مشاوره سیستم سازی مخصوص کسب و کارهای کوچک و متوسط با ماهیت خصوصی است. با توجه به حجم بالای درخواست ها، لطفاً تنها در صورتیکه واجد شرایط اشاره شده هستید، درخواست خود را در قالب سربرگ شرکت و با مهر و امضاء افراد ذیصلاح به شماره ۰۲۱۸۹۷۸۸۲۲۱ فکس و یا به ایمیل  info@systemsaziacademy.ir ارسال نمایید.

 

 

در جلسه مشاوره رایگان چه کسانی باید باشند؟

حرکت و گام نهادن در مسیر سیستم سازی یک تصمیم مدیریتی است و نیازمند حمایت کامل و تعهد مدیران است. پس برای این منظور حضور مدیران ارشد کسب و کار در این جلسه کاملاً ضروری است و برگزاری جلسه بدون آنها امکانپذیر نخواهد بود.

حضور سایر مدیران کلیدی زیر نیز در این جلسه ضروری است:

  • مدیر بازاریابی و فروش
  • مدیر منابع انسانی
  • مدیر مالی
  • مدیر تولید
  • مدیر اداری
  • و سایر مدیران ارشد کلیدی

در صورت نیاز به برگزاری جلسه مشاوره سیستم سازی حتماً برنامه ریزی کنید تا مدیران فوق در جلسه حضور داشته باشند.

 

 

از برگزاری این جلسه چه چیزهایی به دست خواهید آورد؟

خواهید دانست که تا الان چقدر مسیر را اشتباه رفته اید یا به عبارت بهتر چه کارهایی میتوانستید انجام دهید که انجام نداده اید. چقدر کسب و کار شما پتانسیل رشد داشته است که از آن غافل شده اید؟ چقدر میتوانستید آزادتر وقت خود را صرف برنامه ریزی، توسعه و فکر کردن کنید تا اینکه درگیر کارهای روتین شوید. فرق کسب و کارهای ایرانی و کشورهای در حال توسعه با کشورهای توسعه یافته واقعاً در چیست؟

در این جلسه خواهید فهمید از کجا شروع کنید؟ چه کارهایی باید انجام دهید؟ در نهایت به کجا خواهید رسید؟

 

به اشتراک بگذارید :

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد :

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این وب سایت محفوظ می باشد .