آموزش رایگان سیستم سازی
زمان مطالعه مطلب: < 1 دقیقه

تاکنون با خود اندیشیده اید که چرا سقف پیشرفت کسب و کارهای خصوصاً ایرانی خیلی بالا نیست؟ چرا پتانسیل تبدیل شدن به یک مک دونالد، فیس بوک، آمازون و… را ندارند؟ برخی بعد از مدتی ورشکسته و تعطیل شده و برخی تبدیل به یک بنگاه اقتصادی کوچک یا نهایتاً متوسط میشوند که هر لحظه در لبه پرتگاه قرار دارد. متاسفانه بسیاری عدم موفقیت خود را توجیه میکنند و آنرا به گردن محیط می اندازند کما اینکه ریشه بسیاری از ناکامی ها خود ما هستیم.

 

تجربیات سال ها فعالیت و مطالعات فراوان به ما نشان داده است، سیستم سازی حلقه مفقوده و خلاء بسیاری از کسب و کارها خصوصاً در کشور ما است. فقدان سیستم سازی و نگاه سیستمی عامل شکست بسیاری از کسب و کارها است و علت اینکه کسب و کارها و بنگاه های اقتصادی تا سقف محدودی رشد میکنند نیز همین موضوع است.

 

آکادمی سیستم سازی در نظر دارید به منظور انجام رسالت اجتماعی خود به جهت کمک به کسب و کارهای ایرانی، ۶ دوره آموزش رایگان سیستم سازی هر دوره به مدت ۱۰ جلسه در سال برگزار نماید.

 

برای این منظور تجربیات چندین سال فعالیت خود را در حوزه سیستم و فرایند گردآوری کرده ایم و در نظر داریم بصورت رایگان در اختیار کسب و کارهای ایرانی قرار دهیم.

 

از این صفحه میتوانید اطلاعات تکمیلی کسب و در دوره رایگان ثبت نام کنید. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مشاوره پیام دهید.